Gdynia To Miasto Jehowy ,Jest Czasów Naszym Orędziem , Zarazki w Wilnie ,W każdym Mieście Zamach


Link do filmu – https://www.youtube.com/watch?v=Kd165_m2Ong 28.09.2020

TEKST:

Jeruzalem czasów mesjańskich 9 I przyszedł jeden z siedmiu aniołów, co trzymają siedem czasz pełnych siedmiu plag ostatecznych, i tak się do mnie odezwał: «Chodź, ukażę ci Oblubienicę, Małżonkę Baranka». 10 I uniósł mnie w zachwyceniu na górę wielką i wyniosłą, i ukazał mi Miasto Święte – Jeruzalem, zstępujące z nieba od Boga, 11 mające chwałę Boga. Źródło jego światła podobne do kamienia drogocennego, jakby do jaspisu o przejrzystości kryształu: 12 Miało ono mur wielki a wysoki, miało dwanaście bram, a na bramach – dwunastu aniołów i wypisane imiona, które są imionami dwunastu pokoleń synów Izraela. 13 Od wschodu trzy bramy i od północy trzy bramy, i od południa trzy bramy, i od zachodu trzy bramy. 14 A mur Miasta ma dwanaście warstw fundamentu, a na nich dwanaście imion dwunastu Apostołów Baranka. 15 A ten, który mówił ze mną, miał złotą trzcinę jako miarę, by zmierzyć Miasto i jego bramy, i jego mur.

Tlumaczenie 1

Lipcowe przenoszenie ( nanoszenia ) maja.Bo nanosili pakty w kwietniu,calopalenie.I pragna oni Jehowy ( duchowy ) ukladow by mieli Litwe.A rozowy maja,inny ( nasz ) cien.Na glowie miala Beata.I kazde ( ukaze ) miasto sledzi ( za nas ) Izrael.I tej nocy nie ma wołań ,nad ta szala.W now ( znow ),to byl Szatan,drogie kamienie cenia.Nowy powstal pisarz z Sosnowca,ta szala.A ona mowi,ze zyd w Warszawie,nie dorosli tam.A jakie dostanie pisanki w ten Nowy Rok,w pokoju.A kto ( co)(to) jest na polnocy,na polnocy ino udawaja a Góra ( Unia ) ta zarosla ( jest zazdrosna ).To z poczatku ( z podatkow )(piramidy ),polakow gminy ( Gdyni ).Bo miasto tu stalo ( powstalo ) Jehowy.

Tlumaczenie 2

Z Jehowym bedzie Satana ( juz wschod bedzie Satana )( i sluchac bedzie Satana )( jesienia ludzie szeptaja,bo maja wszedzie pakty )( w Jehowy Gdyni szeptaja ( sprzedaja ) wszedzie pakty ) bo maja syna prawdy ( pakty )( bo ma Synaj pakty ),przyjdzie ( kwietniu ) to calopalenie.I tam byl ogniem duchowym ( Jehowy ) ukladu ( Izrael na Allaha ),przypomnimy.A ( tam ) rzady maja inny za sklepieniem,na gorze ( glowie ),miala Beata.I ukaza miasta w rzedzie ( wszedzie )(cierpien) Izrael ( za nas ).I wtedy w nocy ( lotnik ),nie ma wolania ( bomba ),jestem szala.Juz go rozszarpal ( mury rozszarpal ) w drobne kamienie.Jak wtedy ( jawnie to pisal )(jak kto?)(jak to ?) pisal z tego Sosnowca.A ona zgubi ( lubi ) zyda,jest szala,nie zgasnie nam.Allah ( a jak ) dostanie ( zastawia ) pisanki,umowy ( Allahy ) plyna.Jaki pokorny Synaj,Izrael.A to syna na polnocy wybrali,na polnocy i go chowaja ( i go chwala ).A Unia ta zazdrosna,Litwa te zarazki w Wilnie.Bo ja to postanowilam ( poustawiam )

Tlumaczenie 3

Jej wschodnie wzniesienia maja (córce )(cudne )(wierzenia)( w tej gorze pomieszczenia ma ),trzymaja syna ( Synaj)( w tajemnicy ),pakty,zydow ( z Rzymu ) na calopalenie.Izrael ( i zaczna )(nim zasna ) oni od Jehowy ich ukladow,paktow ,ich listow.A rozowy maja inny ( duzy ) za sklepieniem ( Unie zasypiemy )( i go zasypiemy ).Na gorze ( glowy ) ( Jehowy ) miala Beata.Ukaza na stosie Izrael ( bo miasto 100 tys,)(na kazde miasto przyjdzie zamach ).I wtedy w nocy nie ma wolania,taka szala ( Szatan ).Mile go godnie ( w godle ) Szatan upominal ( podmienial miejsce ).Jak to napisal ( pisarz ) z Sosnowca,ustala ( jaka masz cudna coreczke z Sosnowca ).A ona zgubi ( lubi ) zyda ( a ona jest Rzymem )( z Rzymem )( a ona zyda obiecala ),nie zgasnie.Jest szala.A jak dostanie pisanie miliony do narodow ( w Nowym Roku ),wtedy opowie syna wiare.A oni syna ( Jehowy ) na polnocy wybrali ( wybierali ),na polnocy i nadaja.A gora tak zarosla.Bo miasto tak stalo Jehowy (jest ).

EXTRA :

Jej cudne te wierzenia ma .Przejawia sie w niej pasterz.Przyszla ( synu ) Jehowa jestes ( przyjal te oredzie ).I przyszla szala Jehowy ukladow.Jej imie zawsze piekne,na gorze te oredzia Beaty.Jest czasow tym ( naszym ) oredziem (Sędzia ),bronia.I wtedy wyrosnie mimo woli ,bo to szala.Drobny nasz pisarz to Jehowy szala.Milo go 3 lata dobrze pamietac,mnie .A ona mu uwierzyla,jest w Szatanie,nie zgasnie.A jak dostanie pisanie ( ten) od Jehowy ( o Jehowie ),miliony do narodow opowie syna wiare.A Góra ( ona ) tak wyrosla ( zarosla).Gmina ta polakow w Gdyni.Gdynia,to miasto powstalo dla Jehowy.

Sw Gora w Gdyni – https://www.tajemnice-swiata.pl/swieta-gora-w-gdyni/

Beata to imię pochodzenia łacińskiego, od słowa beata (błogosławiona, szczęśliwa). Oznacza osobę, której się szczęści, dobrze wiedzie lub która jest bogata.

Ap,sw Jana – https://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=1109

Ofiara calopalna – http://biblia.deon.pl/rozdzial.php?id=97

Calopalenie – https://pl.wikipedia.org/wiki/Ca%C5%82opalenie

Plik audio , Gdynia To Miasto Jehowy


O Inanna

Jestem Głosem przyszłych zdarzeń Urodzila sie w Polsce.Nie wie kim jest. Urodzila sie ze znamieniem na brzuchu-OGNIEM .Zewszad otacza ja OGIEN, CZERN I ZIELEN.Jestem narzedziem.Jestem bodajze jedyna osoba na Ziemi,ktorej znaczenia slow zmieniaja znaczenie i jedyna na YouTube. Jej pomieszczenie zycia,jest wypelnione milionami orbow. 2 lata temu odkryla,ze mowi innym glosem,ktory wydobywa z wewnatrz siebie.Mowi przy zamknietych ustach,co dla innych moze byc nie zrozumiale. Glos meski,ktory zmienia tonacje dzwiekowe ,nie zalezne od niej.Zaczela sie nagrywac,to co mowi a potem to co jest nagrane ,to zaprzecznie jej slow. Slowa zmieniaja znaczenie,mowia o rzeczach nadchodzacych,bo ONA O TYM WIE.Ma mowic,ostrzegac taki ma cel . Zdania sa trudne do zrozumienia,czasami w innym jezyku,ktorego nie zna,ale dla CIERPLIWYCH,PRZY DZISIEJSZEJ TECHNICE WSZYSTKO DO ROZSZYFROWANIA. Tematy,ktore moga byc poruszone,nie jednemu sie nie beda podobaly ,ale SA PRAWDZIWE.BO ONA JEST PRAWDZIWA .TO KOBIETA OWITA OGNIEM, CZERNIA I ZIELENIA. Do wszystkich czytelnikow.Slowa (wyraz ),te ktore sa tlumaczone w nagraniach,nie sa gramatycznie i stylistycznie ,poukladane.To nie moja wina ! One widocznie takie maja byc,bo o to w tym wszystkim chodzi,zeby czytelnik sie wysilil a nie czekal na tzw,gotowce.To nie jest strona artykulow,gdzie w 10 minut w prosty i przejrzysty sposob przeczytamy swierszczyk.To nietypowy blog,tutaj nie znajdziemy przepisow kulinarnych.Tutaj kazdy wyraz ma znaczenie(ukryte) ,szyfrowane.Juz to tlumaczylam chyba w 3 filmikach.Ta strona,to zrodlo badan,szyfrowanych znaczen ! zawartych slow,nachodzacego czasem na nie dodatkowego glosu ( szeptu ).Tylko dla wytrwalych a jak nie wierzycie to posluchajcie wszystkie te nagrania,ktore sa wstawione na YouTube ( ale na sluchawkach ),zobaczycie wtedy o czym mowie ! Ze mowie,prawde ! Wtedy bedzie wasze zdziwienie...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Jehowa, Orędzie, Polska, PRZEPOWIEDNIA, SZATAN, Ukryta Tajemnica i oznaczony tagami , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *