Ostrzeżenie , Większość Krajów Obiegnie Fala ,Lecą Bomby Na Wilno , 13-naście ,Szczecin


Link do filmu – https://www.youtube.com/watch?v=Bsdo74EEzxo 18.10.2020

TEKST: 18:1-24 18 Potem zobaczyłem innego anioła, który zstępował z nieba i miał wielką władzę. Swoją chwałą rozświetlił ziemię. 2 I zawołał silnym głosem: „Upadła! Upadła metropolia Babilon Wielki i stała się siedliskiem demonów oraz kryjówką wszystkich nieczystych duchów i wszystkich nieczystych, wstrętnych ptaków! 3 Bo wszystkie narody upiły się winem jej namiętności , winem jej niemoralności, i ziemscy królowie wdawali się z nią w niemoralne kontakty seksualne , a ziemscy kupcy wzbogacili się dzięki jej ogromnemu, bezwstydnemu przepychowi”.

Tlumaczenie 1

Przywiazalem (ne) niebo Allaha.III-trzeci (Szczecin) ostrzeglem ( oszczedze ) (dlaczego ),nie.Maja taka (pelna)(maja takie wielkie powody ) wielka wode (bombe) i jak sie patrzy (zasypany )( Izrael sie patrzy )obiegla fala.I Izrael ( i zacznie ) sila glosu i lataja i lataja (opada)(opada),ze ta wojna ( Wilno ) (bomba)(jest na miejscu ),wystarczy miejsca i w narodzie ten rok.Dopiero szesciany ( te sciane wzielo ) wzieli i porusza w przestrzeni,po prawej sie sciela.Rozpolowie ( bo w polowie) Wilno (przez Pruszkow ),podpuszcza ( rozpuszcza ) te narody.Szesciany ( te sciany ) na nowo ,padna ofiara i urobi sie.Dostanie ( powstanie ) na nowo klotnie.A znowu w Kutnie ( klotnie )(utnie) sie zlaczyly.I nie szczedza nieba.

Tlumaczenie 2

Przywiazane ( 3 wiazanki )( przed Poznaniem ) niebo Allaha,Szczecin ( przed III-trzecim)(przed III-trzecia ) oszczedze (ostrzeglem) nie.Maja taka wielka wode (bombe) (mialem takie wielkie powody ),jak sie oparzy (zasypane),niebo obiegla fala.I za 13-trzynascie ( i zaczyna sie )(Izrael silnym glosem),uwazaj (opary)(opada)(upada).Leca bomby (taka wojna) na Wilno w miejsce starsze (straszne),maja ten rok ( i w maju ten rok)( i stare miejsce nie obroni ten rok ).Dopiero szesciany wzieli.I porusza ( rusza) w przestrzeni (przestrzeli ),tramwaj (trawa),przecielo.Bo (nowy)(umowa) to z Wilna podpuszcza (przez Pruszkow) te wszystkie narody (To muzulmanie,ich wina bo podpuszcza wszystkie narody ).Szesciany (te sciany) na nowo,padnie ofiara i urodzi sie ( polnoc ).Rozpuszczaja sie po tej puszcze.Ale znowu klotnie (utnie)( w Kutnie),w sierpniu zlaczyly sie.I jej skrzynia nieba ( i nie szczedza nieba ).

Tlumaczenie 3

Przywiazane niebo Allaha,Szczecin oszczedze(ostrzeglem)(przeciez ich ostrzeglem)(ostrzela),nie.Maja wiecej miesa (miejsca) wody (wielka woda)(dowody) i zasypane ( i za 13-nascie)(juz jesien przestraszy)(jesien w przyrodzie)(wrzesien)(wiadomosci)(ich wiesci przeraza)(maja pelno w Niemcach wody)( i wieszczy Kosciol)(i wiekszy Kosciol obiegla fala )( i wiekszosc KRAJOW obiegla fala ) ,ta (to)wiela fala (obiegla fala).I za 13-nascie ( zaczyna sie)(rusza)(Izrael tym glosem( i zima ) opada (okaze)(oparze)(opary).Leca te bomby na Wilno w miejsce,wystraszy (starsze) miejsce.Pedzila ( specjalnie) szczesciany wzielo,z szybkoscia oparze.Ustalone ( rozpolowie)(rozpalone )( w polowie ) to Wilno i rozpuszcze ( ta puszka) wszystkie ( szyszka ) narody.Szesciany na nowo,padnie ( parzy) ofiara i urobi sie.Podpuszczaja te narody dobitnie (rozpuszczaja sie ta puszka )( na tym Kutnie ),te klotnie.Ale nowe (nowy) ( Kutnie) klotnie w sierpniu (cierpien) wola (woda),pilnuj sie.I jej przestrzenia nieba.

Data nagrania : 9.10.2020 , godz 11:15

Plik audio , Ostrzeżenie , Większość Krajów Obiegnie Fala


O Inanna

Jestem Głosem przyszłych zdarzeń
Ten wpis został opublikowany w kategorii Broń niewiadomego pochodzenia, Dolnośląskie,Wielkopolskie,Lubuskie, III wojna światowa, Izrael,Palestyna, Mazowieckie,Łódzkie,Lubelskie,Podlaskie, Pomorskie,Zachodnio-Pomorskie, POTOP, PRZEPOWIEDNIA i oznaczony tagami , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *