To Czasy Naszych Bogów ,Rosja sie Ubrudzi, Ruszymy Tam na Litwe, Przed Rokiem ,Orędzie , Warszawa


Link do filmu – https://www.youtube.com/watch?v=5Fq7waGe73g 2.10.2020

Tekst : Objawienie 14:1-20 14 I ujrzałem, a oto biały obłok, a na obłoku zasiadał ktoś podobny do syna człowieczego,+ mający na swej głowie złotą koronę,+ a w swej ręce ostry sierp. 15 A z sanktuarium świątyni wyłonił się inny anioł, wołając donośnym głosem do zasiadającego na obłoku: „Zapuść swój sierp i żnij,+ ponieważ nadeszła godzina żęcia, bo żniwo+ ziemi całkowicie dojrzało”.+ 16 I zasiadający na obłoku rzucił swój sierp na ziemię, i ziemia została zżęta.

Tlumaczenie 1

I ujrzala do dnia ( dojrzala )( i juz wrzawa ),ona dla Jehowy (matka ).Rozsiada ta pochodnia,syn.Dlatego pochodnia (Rosja) sie budzi.Rosja polaczy .( Ostrów )(ostre rece)(Ostrołęce),ostrzezenie.Przetlumacz,ze kupil (przekupil )lasy-Iran.To sa (potop ) nasze glosy (Cesarzem ),przed rokiem.Zapusci te szyki z Wilna,wojna jego nadeszla, (godzina Niemcy)(idzie na Niemcy )(wszystko zajete ).A z Wilna tam policzy ( politycy ),bo juz wrzawy jest (ile ).Isztar sie narodzi do wojny,budzi sie przeciez.I ziemia zostanie wzieta (zajeta )( ta ziemia starenka ).

Tlumaczenie 2

I juz wrzawa (dojrzala ),,az do dnia,ona ,matka syna ( madra swiadomosc )-ta pochodnia wam przekazala syna ( ona ma w rekach morze ( nie pomoze ),na swiat przyszla pochodnia,drogi syn ).To przez Donalda ( dlatego ),Rosja (wojna)(ona ) sie obudzi (ubrudzi )wzrosna kolory ( dolary ),az sie leje.(Ostrołęka),ostrzezenie.Tak to martwi sie Putin nasz Iranem ( i za dolary cie kupil panstwo Iran )( tak to Putin przekupi Rosje ) ( losy)(lasy).To sa nasze glosy.Przed rokiem ( za rogiem ).Napusci te szyszki ( szyki ) z Wilna,nadejdzie ten desant,wszystko zajete.Godzina jej.Ruszymy tam pod Litwe,rozruszamy je.Regina ( rodzina ) tam policzy,bo juz dojrzala ( rózawy )(wrzawy ).Isztar sie narodzi,to w polaku widac to oredzie ( bitwa sie narodzi na wojnie ).I ziemian tam wezme ( szaleje )( jej ziemia,stara Regina ).

Tlumaczenie 3

I ruszymy ( róża ) ostro ( Ostrów ) za dnia ( i ruszymy o studnie dna )(wybudzony o (po ) 100-stu dniach ).Ona( Oś )(pod ziemia ) to dla Jehowy matka (ostrzy ) za Synaj zbrodnie ( te zbrodnie ziemi )( w Warszawie za te zbrodnie )( i juz dojrzala do dnia, Allah,ale  ma bombe,masz trzymac do przekazania )( I ruszy ostro ta bomba,ona idzie (oddziela ) od Moskwy, w Warszawe przekazana ) .Na ( dla ) swiat przyszla ponownie dla was ( Cesarza ),przekaze ,syna ( ostrzega przed pochodnia syna ).Nawet Cesarz ta pochodnia ( potop ) sie obudzi ( Rosja sie ubrudzi ).Wzrosna pochodnie ( te wody )(potop).Az sie leje ostrzezenie ( ostrze ziemie )(otworz ziemie ).Tak to matka przekupi losy (tak to umarli przekupia losy )(tak to martwia sie wszyscy w miastach ).To sa nasze glosy ( to nam ten nasz slubowal )(to czas naszych Bogow ),te oredzie.Czas zobaczyc Szatanie.To was (nas ) zauroczy ten syn.Zapusci ( za puszki )( to Putin )( wina jego ) te szyszki z Wilna,jego (jej ) nadeszla godzina.Rodzina ( Regina ) was podliczy.Rodzina Szatana,tyle zaru bedzie w niej.Wojna ( z Wilna ) sie urodzi.Z boku (wokol )Wisly,przeznaczeniem.I z ziemia rozprawi sie.

EXTRA:

I juz zamach od (grudnia)(o 100 dniach)(po)(az do dnia),Allah (bomba) on ukrywa pod mostem ( i juz zamach az do dnia,ona mu nagrywa wiadomosci,otrzyma to przez radio ( przed rokiem ).Dla swiata zaskoczeniem ( do swiadka beda strzelac(bedzie) ten wlasnie zbrodniarz (bronia) syn (przed nowym rokiem)(przez Rosje ).Nareszcie ta Francja ( w maju )( tak (tam ) scielo na moscie ) sie ubrudzi (obudzi ),wzrosna dolary,az sie leje ostrzezenie.

Isztar – https://pl.wikipedia.org/wiki/Isztar

Regina – Regina — imię żeńskie pochodzące od łacińskiego słowa regina – królowa. Imię to nawiązuje do miana Regina Coeli, którym określa się Matkę Boską Królową Niebios

Plik audio : To Czasy Naszych Bogów


O Inanna

Jestem Głosem przyszłych zdarzeń Urodzila sie w Polsce.Nie wie kim jest. Urodzila sie ze znamieniem na brzuchu-OGNIEM .Zewszad otacza ja OGIEN, CZERN I ZIELEN.Jestem narzedziem.Jestem bodajze jedyna osoba na Ziemi,ktorej znaczenia slow zmieniaja znaczenie i jedyna na YouTube. Jej pomieszczenie zycia,jest wypelnione milionami orbow. 2 lata temu odkryla,ze mowi innym glosem,ktory wydobywa z wewnatrz siebie.Mowi przy zamknietych ustach,co dla innych moze byc nie zrozumiale. Glos meski,ktory zmienia tonacje dzwiekowe ,nie zalezne od niej.Zaczela sie nagrywac,to co mowi a potem to co jest nagrane ,to zaprzecznie jej slow. Slowa zmieniaja znaczenie,mowia o rzeczach nadchodzacych,bo ONA O TYM WIE.Ma mowic,ostrzegac taki ma cel . Zdania sa trudne do zrozumienia,czasami w innym jezyku,ktorego nie zna,ale dla CIERPLIWYCH,PRZY DZISIEJSZEJ TECHNICE WSZYSTKO DO ROZSZYFROWANIA. Tematy,ktore moga byc poruszone,nie jednemu sie nie beda podobaly ,ale SA PRAWDZIWE.BO ONA JEST PRAWDZIWA .TO KOBIETA OWITA OGNIEM, CZERNIA I ZIELENIA. Do wszystkich czytelnikow.Slowa (wyraz ),te ktore sa tlumaczone w nagraniach,nie sa gramatycznie i stylistycznie ,poukladane.To nie moja wina ! One widocznie takie maja byc,bo o to w tym wszystkim chodzi,zeby czytelnik sie wysilil a nie czekal na tzw,gotowce.To nie jest strona artykulow,gdzie w 10 minut w prosty i przejrzysty sposob przeczytamy swierszczyk.To nietypowy blog,tutaj nie znajdziemy przepisow kulinarnych.Tutaj kazdy wyraz ma znaczenie(ukryte) ,szyfrowane.Juz to tlumaczylam chyba w 3 filmikach.Ta strona,to zrodlo badan,szyfrowanych znaczen ! zawartych slow,nachodzacego czasem na nie dodatkowego glosu ( szeptu ).Tylko dla wytrwalych a jak nie wierzycie to posluchajcie wszystkie te nagrania,ktore sa wstawione na YouTube ( ale na sluchawkach ),zobaczycie wtedy o czym mowie ! Ze mowie,prawde ! Wtedy bedzie wasze zdziwienie...
Ten wpis został opublikowany w kategorii Broń niewiadomego pochodzenia, Cesarz, Europa, III wojna światowa, Jehowa, muzułmanie, Orędzie, Polska, PRZEPOWIEDNIA, Regina, SZATAN i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *