Uzdrowienia , Zapowiedź , Droga do Czestochowy , Powódź w Krakowie


Link do filmu – https://www.youtube.com/watch?v=htaKk6bSwqk 22.03.2021

Tlumaczenie

A ktoz Jezusa wyleczyla ,zdrowaski ( zdrowas ) w Czestochowie. 

A sludzy ( sluzy ) z wyleczenia ,droga to zapowie ( droga w Czestochowie )(zapowiedz )(zapowiem )

– a cudownie ( cudem ) wyleczylas ( wyleczona ) – droga to do Czestochowy ( druga to stolica Polski )

– ta kaplica ( zakonnica ) pani Faustyna w Krakowie ( zapowiedz)(zapowie) w portrecie sie wlasnie zaslania to z Jezusem ( w portrecie w Krakowie ( Krak powie ) pozszywane zaslania ,co za obrazem ( za obrazy )( w portrecie zaslania )(zastanawia)( po to sie wlasnie zaslania )( portret sie wlasnie zaslania )( w portrecie wlasnie zaslania,co za obrazy )

– Pani X  ( Faustyno ) ,dlatego glosze ( Beata ) dowod ( ja oglosze ) na to czekamy .Jak pani bedzie cudownie wyleczona ,taki to bedzie czas ( takie to beda czasy )

– Pani imie swiete ,na ta glowe .Nastal Boze ( na Soborze )( jak oglosze/ja oglosze ) ,przywrocic  ( cud ) prawosci.Przy pani bedzie ta korona.

– powodz w Krakowie


O Inanna

Jestem Głosem przyszłych zdarzeń
Ten wpis został opublikowany w kategorii PRZEPOWIEDNIA, Śląskie,Małopolskie,Opolskie, Ukryta Tajemnica i oznaczony tagami . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

1 odpowiedź na Uzdrowienia , Zapowiedź , Droga do Czestochowy , Powódź w Krakowie

  1. Maciej Wojcik pisze:

    Witam Pani Beato. Słucham Pani filmÓw od kilku dni i nic nie mówiła Pani o Bielsku Białej, wspomniala Pani o Cieszynie ze będzie bezpiecznie i tak i nie. Wracamy cała rodzina w czerwcu do Polski z Irlandii i chciałbym zapewnić rodzinie spokojne miejsce do życia w razie konfliktu który nadchodzi. Wiem że mówiła Pani że jest ciężko z terminem aby można było otrzymać od Pani wizję prywatną, czy mogłaby Pani tylko mi powiedzieć czy Bielsko Biała i okolica a mianowicie miejscowość Grodziec Śląski będzie bezpieczne? Dziękuję bardzo za Pani pracę i pozdrawiam serdecznie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *