Zamach ,Runy Szatana,W Trumnie Powróci, W Tłumie Strzelce , Tunel ,Śmierć z Wody ,Wszędzie Drony


Link do filmu – https://www.youtube.com/watch?v=y7w-eEzTZh4&t=4s 22.10.2020

TEKST: 20:11-15 11 I ujrzałem wielki, biały tron i zasiadającego na nim. Sprzed niego uciekły ziemia i niebo i już nie znaleziono dla nich miejsca. 12 I ujrzałem umarłych, wielkich i małych, stojących przed tronem, i otwarto zwoje. Otwarto też inny zwój; jest to zwój życia. I umarli byli sądzeni z tego, co napisano w zwojach, według swych uczynków. 13 I wydało morze umarłych, którzy się w nim znajdowali, i śmierć, i Hades wydały umarłych, którzy się w nich znajdowali, i byli sądzeni każdy z osobna — według swych uczynków. 14 A śmierć i Hades wrzucono do jeziora ognia. To oznacza drugą śmierć: jezioro ognia. 15 A kogokolwiek nie znaleziono zapisanego w księdze życia, tego wrzucono do jeziora ognia.

Tlumaczenie 1

I ujrzalem ( i jej zale,zary ) w niej pirata (wieki lata) i za stolica (Francja ) (przyjdzie wojna na ziemie )(przyjdzie otoczyc ziemie)(zarazi,narazi )( i za stolica naradzi),do granic (przejmie ),przez niego otoczy ziemie ( ziemian ).Nowy (w nowy)(mury nasiakly ) maja Sąd ( maja statek)( maja szale ),naniesiony,tak uwiesza nam.Tam wola dolary,przywiezli nam ( nowych wiezniow z wody przywiezli tam ).W tej (czarostwo )Rosji Szatana paktowali (traktowali ).A to sa rozni ( ich róże )(inni wróże ),rozne wezly. Wlochami sądzeni z serca,szala ,wojna ( szala wodna ).Beda zima ( synow ) (nanosili)(przenosili )(przesluchaja ), zaloga maja ( za Wolga)(zalowac maja )(zalobe maja ).Pozniej sie w nim (ich znajdowali )znajdowali,smierc duchowa (Jehowy ) za dolary (zapomniany ) (Pucharem )(2) Zakopane (zakopany).Pozniej se wina dolali (sie w nim znajdowali ) i byli sadzeni kazdy z osobna.To jest ich ( powiedz im ) Cesarz Rzymu (zatrzesie Rzym ),puchary znalazly ziemie (sie )( Jehowy znalazl ciebie)(zalal ziemie )(znalazl ziemie ).Sadza obu(żona )(dzona).To ona ( o nas sądzilo sie )sądzila ziemie.Zwiazala obu(orby),specjalnie przywiazala sie do siebie,przyszly ( przyszedl )(strzegla syna ) syn.To jest cala szala obu(orbow)( co obiecalas żono obu )(orbow)

Tlumaczenie 2

I ujrzalem (ty nie zaluj)(pozary)(dojrzaly) w niej pirata .I zacznie sądzic narody (i za stolica naradzi),przez niego otoczy ziemie (narodzi granaty).Nowy (w nowy )(nasz swiat)(maja wiezniow)Sąd maja (uwierza)(uwiesza)(nowe dowody przywiezli nam ) i wola do wojny muzulmanie,wysle.Tam w Rosji ( ten rosół) dla Szatana pracowali (paktowali).I kazal im wrożyc (wylozyc ) nowe runy (a placa im w runach) u Niemca.Wlochami sądzeni z ( w ) serca,ta szala wojny.Beda w Rzymie (w tlumie )( w czerwcu )strzelce (w zimie trzasnac)(ziemie) (zawola muzulmanow ).Pozniej im tak dowali (znajdowali),przyjechali za (po)dolary.Pozniej przybijaja do wody (dowody) i przyjdzie(wyjrzal ) dzien i wieszac kazdy z osobna .Wtedy przyjdzie ten dzien z wody (smierc z wody),zarazi sie .Żona (dzona)(bronia),orby(obu).To ona sądzila wszedzie.Te rzady (orby)(wierza)to do niej nalezaly,ostrzega syna. Czego jest cala szala (nawieszala ) ,orbow (obu)(oby) .

Tlumaczenie 3

I ujrzalem w niej pirata (to na szali )(zobaczymy co doradzi)(uwazali)( Moja żona (moim zarem )( moj Jehowy )(unizony ) jest Beata i z Sosnowca,pani ciebie potrzebujemy )(wybrali ciebie,potrzesniesz ziemie ).I za stolica (Francji)(nowe tam schrony(drony)maja,miejsca zachowane,miejsca tam ),( muzulmanie )( wszedzie sa drony ),otoczy ziemie.Chmury(mury)(Izrael) uwiesza(uwierza)( nasz Sąd uwieszal )(i wazy te wiesci tam)(szala,Szatan),muzulmanie wyszli tam (wysle tam)( w ich listach )( mury za Sądem wiesza muzulmanow,Irak ( ich Iran ) ).Przechodniow Szatana tratowali ( ten rosół (przed Rosja) przestrzegac ( przestrzelac )(przerazi )(przestrzegac przed zamachem ) przed ta wojna )(woda).A kazal ( a kancelerz ich juz nie wroci ( w trumnie powroci do Niemca ) innym zdobywac runy,nowe runy Niemca.( a Szatan kazal innym wróżyć w nowe runy u Niemca ).Pochodnia( w Romanii )sądzeni w serca-ta szala wojny ( muzulmanow, sa strzelce ,taka w Stanach wojna ).Beda (trzesnac) w tunel (w tlumie strzelce ) , beda szyszka (szybko) odmierzali muzulmanie .Pozniej ich znajda twoi sludzy,twoj duchowny ( przyjechali ) po dolary ( pozniej w stanie smierci,Jehowy wstal,ocalal ).Pozniej przybijaja do wody (dowody )( gwozdz im przybijali ) w dzien,wieszac w rzedzie kazdy z osobna.Wtedy ta ich szyszka (pedzi),wyszla z wody (smierc z wody ), wtedy zaleje ziemie.Dzona obu(dzwonek,obudz).To o was ( to ona w tym Sądzie (tym ),jest ) (to ona),przeznaczenie ( przesadzenie ).Wierza,otaczaja,strzega skrzynie,syn.W calym narodzie rzadzi…

Romanie – https://pl.wikipedia.org/wiki/Romanie

Runy – https://pl.wikipedia.org/wiki/Runy

Data nagrania : 12.10.2020 ,godz 9:37

Plik audio – Zamach ,Runy Szatana,W Trumnie Powróci…


O Inanna

Jestem Głosem przyszłych zdarzeń
Ten wpis został opublikowany w kategorii Broń niewiadomego pochodzenia, Cesarz, III wojna światowa, Jehowa, muzułmanie, PRZEPOWIEDNIA, Śląskie,Małopolskie,Opolskie, SZATAN i oznaczony tagami , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *